پروژه ی فراگیر هر شرکت یک وب سایت

شرکت آذرمهر اصفهان در ابتدای سال 1393 پروژه ای فراگیر و کشوری، با نام هر شرکت یک وب سایت را با هدف گسترش معرفی محصولات و خدمات شرکتهای متقاضی، در فضای مجازی و با هزینه ای بسیار به صرفه، راه اندازی نمود. هزینه ی قطعی و ثابت راه اندازی وب سایت کاملا داینامیک، برای یک شرکت کوچک یا بزرگ، تنها سیصد هزار تومان می باشد. به همین خاطر با افتخار بیان می نماییم که طی سال 1393 با نزدیک به یکصد شرکت قرارداد طراحی و راه اندازی وب سایت منعقد نمودیم. این قرارداد شامل پشتیبانی یکساله می باشد و در صورت تمایل به تمدید پشتیبانی وب سایت در سالهای آتی، این امر با هزینه ای معادل یکصد هزار تومان صورت خواهد پذیرفت. خاطر نشان می گردد، هزینه های پشتیبانی و آپ بودن 24 ساعته ی وب سایت ها، در سالهای بعد از آن تغییر نخواهد کرد. در ادامه لیست کامل امکانات وب سایت و برخی از نمونه پروژه های انجام شده، آمده است.

نمونه پروژه های انجام شده امکانات و قابلیت وب سایت ها

وب سایت استان آگهی

این وب سایت در تمامی استانهای کشور توسط نماینده های شرکت آذرمهر پشتیبانی می شود و فعالیت اصلی آن درج محصولات و خدمات شرکتهای مستقر در هر استان به صورت وب گالری و توضیحی می باشد که پس از تکمیل قراردادها و اتمام اطلاعات هر شرکت در پنل کاربری منحصر بفرد آن شرکت، تبلیغات گسترده ی کشوری و منطقه ای هم در فضای فیزیکی (تلویزیونی و شهری) و هم در فضای مجازی (قرارداد مالی با گوگل و ...) انجام خواهد شد. این وب سایت همزمان، با ترجمه ی انگلیسی، ترکی و عربی برای شرکتها و مخاطبان خارج از کشور در دسترس خواهد بود. به طور مثال وب سایت استان آگهی به صورت تمام انگلیسی با آدرس یا دامین اینترنتی LuxIran.com ، OstanAds.com و IranAds.ir در دسترس می باشد، که از دامین های بسیار رند و غیر قابل فراموش برای مخاطبان انگلیسی زبان و حتی دیگر زبانها است.

ورود

وب سایت معرفی هتل های ایران به دیگر کشورها

وب سایت هتلهای کشور با نام دامینی که در حال حاضر از بیان آن معذوریم، در حال برنامه ریزی و کدنویسی می باشد. این وب سایت اقدام به معرفی هتلها و رستورانهای کشور به تمامی مخاطبان و توریستهای خارجی خواهد نمود. البته انجام این امر بدون همکاری و عقد قرارداد با یکی از بزرگترین بانکهای اطلاعاتی هتلهای جهان غیر ممکن می بود که خوشبختانه میسر شد و کارشناسان شرکت در حال اتمام این پروژه نیز می باشند. نکته ی قابل توجه در این است که تمامی شرکتهایی که عضو یکی از پروژه های آذرمهر هستند با هزینه ای بسیار اندک در دیگر پروژه ها به عضویت پذیرفته خواهند شد، اگر و تنها اگر فعالیت آنها با وب سایت مورد نظر همخوانی داشته باشد. به طور مثال اگر یک هتل عضو وب سایت استان آگهی شد، می تواند با پرداخت هزینه ای اندک، عضو وب سایت هتلهای ایران شده و از خدمات هر دو پروژه برخوردار شود.

ورود

سامانه پیامک آذرنگ

به دنبال تلاشهای مستمر و پیگیری های فراوان کارشناسان شرکت آذرمهر، سامانه ی هوشمند پیامکی طراحی و راه اندازی شد که با هزینه ی باورنکردنی ارسال هر پیامک فارسی به ارزش 55 ریال، کار خود را به زودی آغاز می نماید. این پنل مختص همکارانی می باشد که در زمینه ی ارسال گروهی و حجیم پیامک فعالیت می نمایند. البته این سامانه برای شرکتها و افراد خاص نیز قابل استفاده است. به ازای هر پنل پیامک، مبلغ سه تا شش میلیون تومان ودیعه ی مجازی در نظر گرفته شده است که هزینه ی هر پیامک را تا 35 ریال برای هر پیام، کاهش داده است. از دیگر امکانات این سامانه، دارا بودن بانک اطلاعاتی از مشاغل کشور بر اساس منطقه و کدپستی و همچنین پیش شماره ی تمامی تلفن های همراه کشور بر اساس منطقه، شهر و استان می باشد. به اعضای وب سایت استان آگهی یک پنل ارسال پیامک به صورت رایگان اعطا خواهد شد با این تفاوت که ارسال هر پیام 60 ریال هزینه خواهد داشت.

ورود

اپلیکیشن های موبایل

پروژه های دیگری در قالب برنامه های اندروید (Android) و آی او اس (IOS) بر پایه ی اپلیکیشنهای خبری، خدماتی، بازی و سرگرمی، به صورت ابتکاری و برای اولین بار، در آینده ی نزدیک به بهره برداری خواهد رسید که به دلایل امنیتی و کپی برداری از سوی رقبا از بیان آنها نیز معذوریم.

ورود

وب سایت کروکی

این وب سایت اقدام به معرفی تمامی نماینده ها و شعبه های شرکتها، کارخانجات و ادارات دولتی و خصوصی می نماید. توضیحات هر شرکت در یک پنل و صفحه ی تکی مجزا است که برای مخاطبان قابل چاپ می باشد. کروکی دقیق شرکت مورد نظر در این صفحه چاپ شده و راهنمای خوبی برای مراجعه حضوری شخص به محل مورد نظر می باشد. به طور مثال اشخاصی که قصد مسافرت دارند و مکان خاصی جهت تفریح و یا بازدید، مد نظر آنها می باشد، می توانند با جستجوی آن مکان در وب سایت کروکی و چاپ صفحه ی مربوطه، به طور مستقیم و بدون سرگردانی در محل حاضر شوند. البته این امر به صورت آنلاین نیز قابل پیگیری و رویت است. حال فرض نمایید که یک شرکت در نظر دارد نمایندگی خود در یک شهر را با رسم کروکی به ساکنان آن شهر بشناساند. بهترین راه حل، وب سایت کروکی می باشد. تمامی اعضای استان آگهی نیز بدون پرداخت هیچ هزینه ای عضو این وب سایت می باشند.

ورود