به نام ایزد منان

به نام خداوند محمد و کوروش

شرکت آذرمهر اصفهان در سال 1385 با هدف ایجاد بستری نوین برای تبلیغات محیطی و فیزیکی، در اداره ی ثبت اسناد با شماره 777 و شناسه ی ملی 10260137176 به ثبت رسید و فعالیت خود را آغاز نمود. در همین زمان برای اجرای پروژه های تبلیغاتی و محیطی خود، اقدام به اخذ مجوز کانون آگهی پگاه گرافیک با شماره ی 470 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نمود.

پس از اجرای پروژه های متعدد در امر تبلیغات شهری، جاده ای و حمل و نقل، در سراسر کشور، کارشناسان شرکت برآن شدند که فعالیت شرکت را در حوزه ی فضای مجازی و شبکه ی جهانی اینترنت گسترش دهند. بر همین اساس کارشناسان شرکت آذرمهر اصفهان اقدام به بررسی، برنامه ریزی، خرید و یا ثبت چندین دامین اینترنتی رند و ارزشمند، نمودند. سپس مقرر شد که وب سایت مذکور در محدوه ی کوچکی از کشور، به صورت آزمایشی راه اندازی شود و سپس در سراسر کشور گسترش یابد. از این رو وب سایت استان آگهی (www.OstanAgahi.com) طراحی، برنامه ریزی و راه اندازی شد و فعالیت خود را در تمامی استانهای کشور آغاز نموده است. این وب سایت دارای سی و یک نماینده و بازاریاب بومی در تمامی مراکز استانهای کشور می باشد. هدف این وب سایت ارائه ی خدمات فضای مجازی از جمله تبلیغات اینترنتی کشوری، ارائه ی پنل های هوشمند پیامک، ارسال ایمیل های گرافیکی میلیونی برای تمامی اعضا و ...، با کمترین هزینه ی ممکن است که حتی در بعضی از موارد به یک ششم قیمت رایج در کشور می رسد. این خدمات با بسته ی ویژه ی تبلیغات تلویزیونی و حاشیه ی زمین فوتبال، ترکیب شده و به اعضای وب سایت ارائه می گردد. این وب سایت همزمان با ترجمه ی انگلیسی، ترکی و عربی برای شرکتها و مخاطبان خارج از کشور در دسترس خواهد بود، به همین دلیل با اطمینان می گوییم که در کشور هیچ وب سایتی فعالیت و خدمات گسترده ای همچون استان آگهی به مشتریان خود ارائه نمیدهد و نخواهد داد. بنابراین از شرکتهای عضو وب سایت استان آگهی درخواست داریم تا در فضای جهانی اینترنت هیچ هزینه ی دیگری ننمایند و تمامی کارها را در این حوزه به شرکت آذرمهر بسپارند.

پروژه های دیگری در دست برنامه نویسی و راه اندازی می باشد که در قسمت پروژه های همین وب سایت نام برده شده است.

اطمینان داریم که تلاشهای مستمر ما در این راستا برای تمامی طرف های قرارداد شرکت آذرمهر مفید و موثر خواهد بود، لذا بر هدف خود مصمم و امیدوار هستیم.

موفق و سربلند باشید.

مدیرعامل شرکت آذرمهراصفهان

آرش آقاسی